Zabezpieczenia Tras Kablowych

Zabezpieczenia Tras Kablowych

Firma FireWise wykonuje zabezpieczenia przeciwpożarowe tras kablowych. Przewody elektryczne zabezpiecza się po to, by zapewnić ciągłe dostarczanie energii elektrycznej przez dany czas w trakcie pożaru. Zapewnienie stałego dopływu prądu do urządzeń odpowiadających za bezpieczeństwo pożarowe umożliwia bezpieczną i sprawną ewakuację.

FireWise systemy zabezpieczeń ppoż. konserwacja i instalacja oświetlenia ewakuacyjnego awaryjnego serwis urządzeń przeciwpożarowych Warszawa Poznań Gdańsk Toruń Bydgoszcz Koszalin Kraków Katowice Piła Wałcz Luboń Opole Lublin Białystok

Na drogach ewakuacyjnych często przebiegają główne trasy kablowe. W przypadku wystąpienia pożaru w miejscu, w którym umieszczone jest okablowanie może nastąpić silne wydzielanie się szkodliwego dla zdrowia dymu oraz trujących gazów. Odpowiednie przygotowanie trasy kablowej pozwala zapewnić ciągłość sygnału przez określony czas.

Skontaktuj się z nami

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanych przez nas usług prosimy o kontakt drogami zamieszczonymi na naszej stronie kontaktowej.