Przeglądy Systemów Detekcji Gazów

Przeglądy Systemów Detekcji Gazów

Konserwacja systemów detekcji gazów- FireWise zajmuje się sprawdzaniem działania, serwisem i instalacją systemów detekcji gazów. Instalacja ma za zadanie wykryć takie gazy, jak m.in.: tlenek węgla – CO, propan butan – LPG. Testy wykonywane są w parkingach podziemnych, garażach i kotłowniach. Obsługujemy systemy detekcji gazów firm: GAZEX, DUOMASTER, ELPEG, jak i inne.

firewise ekspertyzy, opinie, dokumenty, projekty, systemy zabezpieczenia przeciwpożarowego, urządzenia ppoż, sprzęt przeciwpożarowy, stałe urządzenia przeciwpożarowe, projekty zabezpieczeń ppoż. budynków Warszawa, Poznań, Kraków, Białystok, Katowice, Gdańsk, Opole, Wrocław

Konserwacja

UWAGA

Tylko terminowe wykonywanie przeglądów zapewnia poprawne funkcjonowanie systemów. Zaleca się kalibrację detektorów raz na trzy lata lub w przypadku uszkodzenia któregoś z nich. Przeglądy systemów powinno się wykonywać co trzy miesiące.

Wykonywanie przeglądów i kalibracji w terminie jest bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa. W trakcie pożaru poprawne działanie systemu znacznie ułatwi ewakuację z budynku.

Skontaktuj się z nami

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanych przez nas usług prosimy o kontakt drogami zamieszczonymi na naszej stronie kontaktowej.